Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...
 

Tel.: +420 720 660 166

Ocelové střešní krytiny s kamenným granulátem

EVOQ

TAŠKA S KAMENNÝM GRANULÁTEM

EVOQ je lehká ocelová střešní taška s povrchovou úpravou kamenným granulátem, vyráběná od roku 1997. Esteticky i technicky propracovaný tvar tašek umožňuje odolné a spolehlivé pokrytí střechy i v obtížných detailech a v náročných klimatických podmínkách. EVOQ (od roku 2014) je barevně stálejší, povrch krytiny má lepší mechanické vlastnosti a vyšší odolnost vůči UV záření díky nové generaci kamenného granulátu Color Sand.

Q-DRIC

TAŠKA S KAMENNÝM GRANULÁTEM

Krytina Q-DRIC je novinkou v nabídce Evertile od roku 2016. Design Q-DRIC je inspirován americkým stylem střešních krytin. Pravoúhlé tvary evokují vzhled skládaných bitumenových šindelů nebo břidlice, avšak jsou mnohem plastičtější, pevnější, odolnější a elegantnější.

EVERTILE COPPO

VĚRNÝ DESIGN PRAVÉ STŘEDOMOŘSKÉ TAŠKY

Nejkrásnější a výjimečná krytina v nabídce Evertile. EVERTILE v roce 2007 jako první na světě uvedl na trh lehkou ocelovou střešní krytinu s věrným designem italské tradiční tašky - COPPO. A stále si zachovává svojí výjimečnost. Coppo je stále populárnější nejen v jižních zemích, ale i ve Střední a Východní Evropě a v USA.