Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...
 

Tel.: +420 720 660 166

EVERTECH 2KEVERTECH 2K

TAŠKA S HLADKOU MATNOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU

EVERTECH 2K je vylepšená nová generace hladké matné tašky. Pevnost a korozní odolnost zajišťuje nejkvalitnější ocelový plech ALUZINC v tloušťce 0,45mm. 50 mikronový polyuretanový nátěr se zvýšeným matným efektem a odolností proti vlhkosti se aplikuje až po vylisování krytiny, aby byla zajištěna maximální kvalita povrchu i na hranách a ohybech. Také EVERTECH 2K vyniká velkou pevností a vysokou odolností proti zachytávání nečistot a růstu řas, mechů a lišejníků. Střešní krytina EVERTECH 2K má hmotnost jen 4,5 kg/m2 a je tak velmi úsporná na přepravní náklady a manipulaci na stavbě.

EVERTECH 2K nabízí elegantní moderní vzhled, propracovanost v každém detailu a 6 základních oblíbených barevných odstínů. Na rozdíl od velkoformátových plechových krytin se rozměrům střechy přizpůsobí při montáži přímo na střeše. Konce šablon lze na rozdíl od velko-formátů v úžlabích a kolem oken nebo vikýřů upravit ohnutím k oplechování, a tím uzavřít boční profil proti pronikání nečistot, ledu nebo hmyzu pod konce krytiny. EVERTECH 2K minimalizuje prostřih materiálu v detailech a způsob připevnění tašek je jednoduchý, trvale vodonepropustný a pevný, a přitom téměř „neviditelný“.

Z krytiny EVERTECH 2K snadno sjíždí sníh. Ten je obvykle nutné zajišťovat pomocí sněhových zachytávačů a zábran z důvodu bezpečnosti (osoby a majetek okolo stavby) a funkčnosti střešních doplňků (střešní okna, odvětrávací komínky, solární panely a podobně). Krytina je bezpečná pro rychlost větru až 180 km/hod. a kroupy do průměru 50mm (odolnost proti perforaci).

Moderní střecha vyžaduje i technicky vyspělé řešení detailů. Proto je pro všechny typy krytiny k dispozici kompletní výběr střešních doplňků a příslušenství - prostupy, lávky, držáky solárních panelů apod. Pro správnou funkci střechy z krytiny EVERTECH, tak jako u ostatních výrobků Evertile je vždy rozhodující kvalita provedení montáže. Evertile zajišťuje školení pokrývačských firem a nabízí kontakty na autorizované partnery.

30 let záruka
Levná doprava
Moderní + odolný mechu
Nehořlavý
Nízká hmotnost
4,5 kg/m2
Sklon střechy
od 10°
Ventilace střechy vyžadována
Odolný větru
Zatížení sněhem
1200 kg/m2
Pošlete EVERTILE svojí nezávaznou poptávku zcela zdarma nebo si orientačně spočítejte, tašky a doplňky na pokrytí vaší střechy v našem kalkulátoru.
Poptávka
Kalkulátor

3009
Červená
6012
Zelená
7016
Antracit
8004
Terakota
8017
Hnědá
9005
Černá

VÝHODY KRYTINY EVERTECH 2K

 • Moderní design
 • Nízká hmotnost - (4,5 kg/m²)
 • Povrchová úprava po lisování = nejvyšší kvalita (100% polyuretan)
 • Neporůstá mechem
 • Nehořlavý a větru odolný
 • Sklon střechy od 10°
 • Ekonomický pro dopravu a manipulaci
 • Trvanlivý a odolný na horách
 • Vysoká nosnost
 • Bezpečná montáž. Se šrouby SCR-TX25 4.5x35mm vhodný pro hurikánové oblasti
 • Profesionální systém doplňků vč. systému pro montáž solárních panelů

Evertile je plechová krytina. Jaký dělá hluk při dešti?
Tlumení hluku při dešti je jednou z výjimečných vlastností všech typů krytiny Evertile, které mají povrch s kamenným granulátem. Společně s profilem a malým rozměrem šablon, povrchová úprava se souvrstvím akrylových nátěrů a kamenného granulátu zabraňují typickému „bubnování“ kapek při dešti a také rezonanci při větru. Výsledný efekt je takový, že podle hluku nepoznáte, jestli máte střechu z betonu nebo z Evertilu.

Nechytá se na granulát mech?
Zachytávání nečistot a růst řas, mechů a lišejníků v hrubém povrchu je srovnatelný s jinými typy krytin s drsným povrchem. Evertile přidává do vrchní vrstvy fungicidní a algicidní složky, které pomáhají držet povrch střechy čistý od mechu po dobu cca 7 až 10 let podle místních podmínek. Doporučuje se povrch čistit biocidním roztokem (např. Ethernal odstraňovač plísní), nejméně 1x za 3 roky, nebo kdykoli, kdy se kromě mechu objeví na střeše také lišejníky. Nepoužívejte k čištění tlakovou vodu (WAP), mechanické prostředky ani odstraňovače biologických nečistot s obsahem kyselin a solí. Všechny tyto postupy zneplatňují rozšířenou záruku Evertile. Při aplikaci biocidního roztoku se řiďte návodem výrobce a nešlapejte na krytinu. Pokud máte stavbu pod stromy nebo ve vlhkém stinném místě, doporučujeme vybrat krytinu s hladkým povrchem - Evertech 2K nebo Everglaze.

Jaká je životnost a záruka krytiny EVERTILE?
Rozšířenou Záruku Evertile je možné získat na dobu až 50 let nebo 30 let u krytin s hladkým povrchem. Stačí provést registraci záruky online na: zaruka.evertile.cz a splnit podmínky Evertile rozšířené záruky. Záruční certifikát přijde automaticky do Vaší mailové schránky. Bez registrace je platná pouze 2-letá zákonná odpovědnost za vady. Plné znění záručních podmínek najdete na webu www.evertile.cz Délka záruky byla stanovena po náročných testech a s velkou rezervou. Životnost krytiny z hlediska funkčního je výrazně delší - cca 80 let.

Co je Systémová záruka?
Systémová záruka je součástí Rozšířené Záruky Evertile. Systémovou záruku může získat ten, kdo si rozšířenou záruku registroval a má střechu provedenou se všemi doporučenými originálními doplňky a příslušenstvím. Systémová záruka prodlužuje dobu záruky vodonepropustnosti a umožňuje získat i záruku na povrchovou úpravu dle záručních podmínek Evertile. Systémová záruka není platná, pokud jsou originální prvky systému Evertile nahrazeny výrobky jiných výrobců nebo zhotoveny z rovných plechů (s výjimkou atypických detailů, jako je např. oplechování komína) nebo ve skladbě střechy zcela chybí (ventilační prvky, průchody pro potrubí, tyče a pod.).

Lze po krytinách Evertile chodit?
Pro bezpečný pohyb po střeše, za účelem servisování antén nebo solárních panelů nebo čištění komínů, jsou k dispozici nášlapné stupně a lávky, které musí být zabudované do krytiny již při montáži. Šlapání na položenou krytinu může způsobit její deformaci a poškození a poškození povrchové úpravy.

Je na montáž potřeba speciální vybavení?
Krytiny Evertile se nesmí zkracovat kotoučovými pilami nebo bruskami, které by spálily protikorozní ochranu plechu. Na stříhání šablon se musí použít nůžky na plech, ať už mechanické nebo elektrické. Evertile prodává mechanický nástavec na ruční vrtačku, kterým lze krytinu snadno a rychle stříhat bez rizika poškození nebo deformace šablon. Krytinu lze připevňovat šroubo-hřebíky pomocí pneumatické hřebíkovačky (lze pronajmout na dobu montáže) anebo šrouby SCR TX-25 pomocí aku vrtačky. Zbytek tvoří běžné klempířské vybavení.

Kde si mohu krytiny Evertile koupit?
Krytiny Evertile má v nabídce většina velkoobchodů se střešními krytinami i jiným stavebním materiálem. Na některých prodejních místech ale nemají prodejci s krytinami Evertile takové zkušenosti a znalosti, aby uměli zákazníkovi poradit a navrhnout správné řešení. Stejná situace je u mnoha pokrývačů. Proto doporučujeme, střechu poptat nejprve u obchodního oddělení Evertile International s.r.o., kde Vám zpracujeme kalkulaci materiálu včetně doplňků, navrhneme nejvhodnější řešení a uděláme cenovou nabídku a poskytneme kontakty na spolehlivé prodejce a montážní firmy v okolí Vaší stavby.

Vybrané realizace - EVERTECH 2K


Další produktové řady

Evoq

TAŠKA S KAMENNÝM GRANULÁTEM

Q-DRIC

TAŠKA S KAMENNÝM GRANULÁTEM

Evertile coppo

VĚRNÝ DESIGN PRAVÉ STŘEDOMOŘSKÉ TAŠKY

COPPO-TECH

TAŠKA S HLADKOU MATNOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU

EVERTECH OPTIMA

TAŠKA S HLADKOU MATNOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU

EVERGLAZE

TAŠKA S "GLAZUROU"

COPPO-GLAZE

GLAZOVANÁ TAŠKA VE STŘEDOMOŘSKÉM STYLU

ALUTECH

HLINÍKOVÁ STŘEŠNÍ KRYTINA